Co kryje się za wybielaniem zębów lampą Beyond

by Nadia Dąbrowska • 12 grudnia 2016 • Brak komentarzy do Co kryje się za wybielaniem zębów lampą Beyond

Jak wiadomo, każdy z nas marzy o pięknych, białych zębach. Jedną z stosunkowo nowych metod wybielania zębów stało się wybielanie lampą Beyond. Zabieg ten mimo, że dopiero co wszedł na rynek, to już stał się bardzo popularnym zabiegiem. Wiąże się to z faktem, że zabieg ten jest bardzo skuteczny. Zabieg ten jest przeprowadzany w gabinecie stomatologicznym przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Polega on na nałożeniu specjalnego żelu, którego działanie jest aktywowane poprzez naświetlanie specjalną lampą. W ten sposób żel ten w szybszy sposób wnika w nasze zęby rozbijając wszystkie przebarwienia, aż nie zostaną żadne. W efekcie, już po czterdziestu-pięciu minutach otrzymamy piękne, białe zęby. Zabieg ten jest bardzo skuteczny i jego działanie bardzo szybko jest zauważalne. Dlatego też, zabieg ten staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem i zyskuje coraz więcej zwolenników.

Dlatego też, jeżeli chcemy w bardzo szybkim czasie uzyskać jak najlepsze efekty wybielania, to warto zdecydować się właśnie na taki zabieg. Nie występują żadne skutki uboczne takiego zabiegu. Po zabiegu jedynie przez parę pierwszych godzin utrzymuje się nadwrażliwość zębowa. Jednak po paru godzinach nadwrażliwość znika. Należy jednak pamiętać o tym, że przez dwa pierwsze tygodnie należy unikać spożywania posiłków, które znacznie przebarwiają nasze zęby, takich jak kawa, herbata czy inne.

Jeżeli będziemy tego wszystkiego przestrzegać, to efekt białych zębów może się utrzymać nawet przez dwa lata. Oczywiście zabieg ten jest bardzo drogi, jednak warto pamiętać o tym, że jest on w stanie rozjaśnić zęby do trzech odcieni i taki efekt utrzymuje się przez bardzo długi okres czasu. Dlatego też, jeżeli marzymy o pięknych, białych zębach, to warto zdecydować się właśnie na taki zabieg. Z pewnością będziemy zadowoleni z jego efektów. Należy tylko wybrać dobry gabinet stomatologiczny, który zajmuje się tego typu wybielaniem zębów lampą Beyond. Jest to bardzo ważne i warto o tym pamiętać. Możemy poczytać opinie o takim gabinecie.

Comments